خط مشي كيفيت

 همت عالی ز فَلَک بگذرد                     مرد به همت ز مَلَک بگذرد

شرکت رینگسازی مشهد بعنوان اولین و بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید رینگ چرخ و رام زیر موتور و مجموعه های مرتبط با فعالیت خود، با بهره مندی از توان طراحی و ارائه خدمات مطلوب، محور فعالیت خود را تولید و تامین قطعات و مجموعه های مورد نیاز خوروسازان قرار می دهد.

شرکت رینگسازی مشهد با انتخاب رویکردی تهاجمی نسبت به بازار، اعم از بازار خودرو سازان و یا بازار خدمات پس از فروش و صادرات، تلاش می نماید با ایجاد محیطی مساعد برای مشارکت تمامی کارکنان، فضایی با نشاط و پیشرو، بسترِ مناسبِفعالیتِ اقتصادیِ سودآور و رقابت پذیر را فراهم آورده و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.همچنین این شرکت با اتکاء به دانش و تجربیات چهل ساله و با بهره گیری از دانش مدیریتی نهفته در خود، در جهت دستیابی به بیشترین سهم بازار با رویکرد تولید و ارائه خدمات در کلاس جهانی، در مسیر توسعه پایدار و خشنودی همه ذینفعانگام برخواهد داشت. به این منظور با تربیت، آموزش و نگهداشت نیروی انسانی شایسته و متخصص، و ارتقاء جایگاه آن ها همراه با تفویض اختیار مناسب، مسئولیت پذیری لازم و کافی را در سطوح مختلف سازمان گسترش می دهد.

این شرکت خلاقیت و نوآوری را بعنوان گزینه برتر و نهایی تسخیر بازار مد نظر قرار داده و با انتخاب این رویکرد خلاقانه، امکان دستیابی به خلق ارزشِ مشتری پسند را سر لوحه برنامه های خود قرار می دهد.

پرواضح است که این شرکت جهت حصول اطمینان از روند حرکت خود استفاده حداکثری از ابزارهای مدیریتی کارآمد، متناسب با فرهنگ و محیط صنعتی کشورمان مانند 5S، نظام پیشنهادات، سیستم های انگیزشی، مدیریت یکپارچه، افزایش انعطاف پذیری، نظارت، پایش مستمر شاخص های کلیدی موفقیت و تعالی سازمانی را همواره در برنامه خود خواهد داشت. انتخاب سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO TS16949 بعنوان یک الزام اساسی و بسترسازِ این حرکت، به همراه تعهد بی قید و شرط اینجانب و کلیه کارکنان شرکت، به مشتریان شرکت اطمینان می دهد که محصولات ما را با رضایت مندی بالا، مصرف نموده و از خدمات متنوع شرکت رینگسازی مشهد در زنجیره ارزشمند تولید و تامین قطعه و مجموعه سازی بهره مند گردند.

مدير عامل شركت رينگسازي مشهد

غلامرضاجمالی

1394/02/19

 


تماس با ما درباره ما سیستم مدیریت کیفیت عمومی پیوند های مفید
خراسان رضوی - مشهد -
کیلومتر 8 برزگراه آسیایی
صندوق پستی 1311 / 91735

تماس با ما
تاریخچه
پیام مدیر عامل
نمودار سازمانی
هیئت مدیره و مدیر عامل
سازمان ها و مدیران
ماموریت و چشم انداز
ارزش های سازمان
خط و مشی
گواهینامه ها
اعلانات و آگهی ها
نقشه سایت
ارتباط با دانشگاه
نظام پیشنهادات
پیوند های مفید
اینترانت داخلی شرکت
پست الکترونیک
Outlook
Citrix


© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رینگ سازی مشهد می باشد.  
آخرین بروزرسانی :   1397