سازمان اداری و منابع انسانی
مدیریت : متقیان
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :بطور كلي همه موارد و مسائل و نيازهاي پرسنل شركت از قبيل جذب ، تسويه حساب ، كارگزيني و ارزيابي ، وامها و كمكهاي غيرنقدي و مسائل مددكاري و رفاهي ، امورفرهنگي ، آموزش ، تربيت بدني ، حمل ونقل ، تغذيه ، ايمني و بهداشت ، فضاي سبز و نظافت و... در اين سازمان انجام ميشود .
از امور ديگر سازمان اداري مديريت كميته هاي مختلف از قبيل طبقه بندي مشاغل ، انظباط كار ، ايمني ، کمیته سلامت و تشكيل كميته هاي فرعي و اصلي توسعه منابع انساني مي توان ذكر نمود .سازمان فروش و بازاریابی
مدیریت :  حاجیان
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :بطوركلي سازمان فروش وظيفه بازاريابي و اخذ نياز مشتريان را برعهده دارد كه پس از قرارداد به واحد توليد و برنامه ريزي اعلام مي نمايد تا به تعداد مورد نياز توليد و توسط اين سازمان به فروش برسد . اين سازمان همچنین وظيفه حضور در نمايشگاه و تبليغات مورد نياز را نيز برعهده دارد .


سازمان تأمين و پشتيباني
مدیریت :  پیروزفر
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :بطور كلي اين سازمان وظيه خريد اقلام مورد نياز شركت را به عهده داشته كه اين موارد شامل درخواستهاي سازمانها و نياز آنها از قبيل توليد ، فني و اداري مي باشد و همچنين عقد قرارداد با پيمانكاران و استعلام قيمت نيز بر عهده اين سازمان مي باشد .


سازمان مالي
مدیریت :  ظهوریان
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :بطور كلي سازمان مالي وظيفه پرداختها اعم از پرسنلي ، خريد ، قرادادها و ... را برعهده داشته و همچنين پيگيري و اخذ وامها و مطالبات شركت نيز برعهده اين سازمان مي باشد .
پيشنهاد بودجه موردنياز شركت به هيئت مديره و قيمت تمام شده محصول نیز توسط واحد حسابداري صنعتي سازمان مالی صورت مي پذيرد .


سازمان حراست
مدیریت :  مروج خراسانی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان وظيفه حفظ آرامش و امنيت داخلي شركت را برعهده داشته و مجوز ورود و خروج پرسنل و انجام امور آتش نشاني و استعلامهاي موردنياز پرسنلي در زمان تمديد قراداد و استخدام نيز از وظايف اين سازمان مي باشد و همچنين نظارت بر خريد و فروشهاي بالا كه در كميسيون انجام مي شود و جلوگيري و برخورد لازم در برخي از تخلفات انظباطي نيز از وظايف اين سازمان مي باشند .


سازمان توليد رینگ یک
مدیریت : 
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :سازمان تولید رینگ یک اولین سازمان تولید شرکت رینگ سازی مشهد با قدمت بالای 30 سال می باشد که شامل کارگاههای پرس، طوقه ، مدولار رینگ ولاستیک ، طوقه ومونتاژ و خطوط رنگ بوده و حدود 370 نفر در این سازمان مشغول بکار می باشند . عمده تولید کارگاه پرس انواع کاسه چرخ و کلیه قطعات پرسی مورد نیاز در خطوط تولید دیگر بوده که با وجود انواع پرس ضربه ای و هیدرولیک از تناژ 50 تن تا 3000 تن یکی از پیشرفته ترین و مجهز ترین کارگاههای پرس استان می باشد. و همچنین کلیه رینگهای سواری اعم از پژو405 تا مینی بوس 309 در خطوط طوقه ومونتاژ تولید شده که در زمان اوج تولید تا تیراژ 4/2 میلیون رینگ در سال می رسد و از دیگر محصولات تولیدی این خطوط (طوقه ومونتاژ) سینی زیر موتور پژو 405 می باشد . از خطوط دیگر این سازمان خط مدولار رینگ ولاستیک است که نیاز ایران خودرو خراسان را تأمین نموده و قابلیت ارسال به تهران را نیز دارد . این سازمان با بهره گیری از پرسنل فنی و کارآمد و تیم سرپرستی مجرب قابلیت تولید قطعات پرسی و رینگهای سواری خودروهای ساخت داخل را دارد.


سازمان توليد رینگ دو
مدیریت :  
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :محصولات تولیدی این کارگاه درسه دسته ی کلی رینگهای دوتکه، تیوبلس سنگین و سواری تقسیم بندی میگردند. پروسه ی تولید رینگهای دوتکه فلوفرمینگ بوده که با جریان دادن فولاد بر رروی ماندریل توسط غلتک در مراحل مختلف وبه شکل سرد محصولات در سایزهای 16 و 20 را تولید می نماید . انواع کامیونت ها ، اتوبوس ها و ماشین های سنگین از محصولات تولیدی این خط بهره مند می شوند. کلیه محصولات سواری و تیوبلس در دوخط مجزای طوقه ومونتاژ و به روش رول فرمینگ تولید می گردند. سایزهای 17.5 و 22.5 عمده محصولات تولیدی خط تیوبلس را شامل می شوند که مورد مصرف تریلی ها وکشنده ها می باشدو همچنین در خط تولید سواری محصولات متنوعی مانند سمند، پژو 405 ، پژو 206و پراید تولید و عرضه می شود.


سازمان توليد رام
مدیریت :   شیخ الطایفه
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :رام زیر موتور (cradle) تکیه گاهی برای نصب قطعات واتصال به بدنه خودرو می باشد و قسمتی از سیستم تعلیق خودرو است که نقش موقعیت دهی به چرخ ها و تکیه گاه جعبه فرمان واز طریق میل موج گیر نقش تعادلی وتوسط  رابط دسته موتور مانع چرخیدن پوسته موتور حول محور خودش می شود که متشکل از 18 قطعه مونتاژی می باشد و رام های  رنگ شده با بیش از 47 قطعه دیگر بصورت یک مجموعه مونتاژ می شود که این مجموعه قابلیت استفاده در انواع خودروهای پژو
405 ، پارس و سمند را دارد.


سازمان نت ( فنی)
مدیریت :  کمالی حیدری
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :طور كلي حفظ و نگهداري و تعميرات دستگاهها و خدمات تاسيساتي از قبيل حرارتي و برودتي و الكتريكي از وظايف اين سازمان بوده كه با بكارگيري نيروهاي كارشناس و متخصص اقدام به اين كار مي نمايد .


سازمان بازرگاني خارجي
مدیریت  : قفقازی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان وظيفه بازاريابي در خارج از مرزهاي ايران و صادرات شركت را بر عهده داشته و  خريد مواد و دستگاههاي خارجي مورد نياز شركت نيز توسط اين سازمان صورت مي پذيرد .


سازمان برنامه ريزي و کنترل توليد
مدیریت :   الهی دشت بیاض
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان وظيفه برنامه ريزي جهت توليد و خرید اقلام تولیدی محصول مورد نياز ، پرسنل مورد نياز و اضافه كاري را برعهده دارد. بدين ترتيب كه پس از ارتباط سازمان فروش و تقاضاي مورد نياز برنامه ريزي لازم جهت توليد را انجام داده و سپس اعلام مي نمايد. شايان ذكراست انبارداري كليه مواد داخلي و مصرفي سازمانها از ديگر وظايف اين سازمان مي باشد.


سازمان مهندسي
مدیریت :   خلقی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :


اين سازمان وظيفه طراحي محصولات مطابق با درخواست مشتريان را عهده دار است. پيگيري قرادادهاي  جديد محصولات جديد نيز يكي ديگر از وظايف اين سازمان مي باشد.


سازمان کيفيت
مدیریت :  صلاحی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان وظيفه كنترل محصولات توليدي با استانداردهاي مورد نياز، اجازه توليد و خروج محصول پس از آزمايشات لازم براساس نياز مشتري را برعهده دارد.


فن آوری اطلاعات
مدیریت :  زنده روحان کرمانی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان كليه امور سخت افزاري و نرم افزاري كامپيوترها و نرم افزارهاي موجود در شركت و ارتقاءِ سيستمهاي يكپارچه داخلي و اينترانت را برعهده داشته و همچنين تخصيص آكورد به سازمانها نيز از ديگر وظايف اين سازمان ميباشد.


سازمان طراحی و ساخت ابزار و قالب
مدیریت :  خلقی
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :اين سازمان وظيفه طراحي و ساخت قالبها ي مورد نياز دستگاهها و تغيير و تراشكاري  مورد نياز قطعات داخلي را بر عهده دارد


سازمان مجموعه سازی تهران
مدیریت :  علی مدقق
پست الکترونیک :
مدرک تحصیلی :این مجموعه علاوه بر مجموعه سازی و ارسال رینگ و لاستیک خودروهای 206، سمند و 405 و مجموعه سازی رام و فرمان خودروهای 405 وظیفه پیگیری و تامین قطعات منفصله مجموعه رام و فرمان از سازندگان مختلف و پیگیری امور مالی و قراردادها از خودروسازان را بر عهده دارد. 
 
 
 

تماس با ما درباره ما سیستم مدیریت کیفیت عمومی پیوند های مفید
خراسان رضوی - مشهد -
کیلومتر 8 برزگراه آسیایی
صندوق پستی 1311 / 91735

تماس با ما
تاریخچه
پیام مدیر عامل
نمودار سازمانی
هیئت مدیره و مدیر عامل
سازمان ها و مدیران
ماموریت و چشم انداز
ارزش های سازمان
خط و مشی
گواهینامه ها
اعلانات و آگهی ها
نقشه سایت
ارتباط با دانشگاه
نظام پیشنهادات
پیوند های مفید
اینترانت داخلی شرکت
پست الکترونیک
Outlook
Citrix


© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رینگ سازی مشهد می باشد.  
آخرین بروزرسانی :   1397