رینگ سازی مشهد تولید کننده انواع رینگ و رام
Demo2 second
رینگ سازی مشهد تولید کننده انواع رینگ و رام
Demo2 second
رینگ سازی مشهد تولید کننده انواع رینگ و رام
Demo2 third
رینگ سازی مشهد تولید کننده انواع رینگ و رام
Demo2 third
رینگ سازی مشهد تولید کننده انواع رینگ و رام

شرکت رينگسازي مشهد با سابقه اي افزون بر نیم  فرن ،  با ارائه محصولات متنوع خود كه در سه كارخانه رينگهاي سواري ، رينگهاي سنگين و رام زير موتور توليد مي شوند، تاكنون سهم بسزايي در صنعت خودرو سازي كشور ايفا نموده و در راستاي حركت به سوي بازارهاي جهاني ، توسعه فعاليتها را بواسطه اصل تغييرسر لوحه امور قرار داده است .

اين شركت با در اختيار داشتن كاركنان مجرب در واحدهاي مختلف ، علاوه بر توليد محصولات مختلف ، با داشتن دانش فني طراحي رينگ ، در زمينه بهينه سازي ، طراحي ، بهبود كمي و كيفي محصول نيز فعاليت مي نمايد . وجود اين پشتوانه مناسب ، شركت رينگ سازي مشهد را به اخذ مدارك مختلفي مانند : ايزو TS ، گواهي ايمني رينگ پژو 206 از شركت PSA ، استاندارد ملي گواهي تعهد به تعالي كيفيت و همچنين عضويت در انجمن تحقيق و توسعه استان ، احراز عنوان واحد نمونه صنعتي استاني سال 86 و ارتقاء سيستمهاي شركت به جهت پاسخگو بودن به الزامات تعيين شده از سوي مشتريان و نشر هرچه بيشتر مكانيزاسيون در سطوح مختلف شركت، نايل نموده است .

شركت رينگسازي مشهد با توجه به سياست كلي حفظ و توسعه سهم بازار داخلي و نيز افزايش صادرات و حضور در بازارهاي جهاني ، پروژه رينگ فولادي كه آخرين تكنولوژي توليد رينگ در جهان مي باشد را با موفقيت به اجرا درآورده و در اين راستا با قرار دادن اين خط پيشرفته در چرخه توليد و آميزه آن با تجربه توليد ، به عنوان يكي از بهترين توليد كنندگان رينگ در جهان ، برگ زريني بر افتخارات ميهن عزيزمان ايران، به ارمغان آورده است .

شركت رينگ سازي مشهـد درتاريخ 1376/05/28 به صورت شركت سهامي خاص تـاسيس و درتاريخ 1382/09/02 به شركت سهامي عـام تبديل ودرتاريخ 1382/12/16 در بـورس اوراق بهادار پذيـرفته شده است.
در تاریخ 28 اسفندماه سال 96 طی نقل و انتقال بلوکی سهام، مالکیت عمده شرکت رینگ سازی مشهد از هلدینگ ایرانخودرو به شرکت پویا گستر خراسان (سهامی خاص) منتقل گردید و هم اکنون مالکیت عمده شرکت رینگ سازی مشهد با دارا بودن بیش از نیمی از سهام موجود، در اختیار شرکت مزبور می باشد.
 
 

تماس با ما درباره ما سیستم مدیریت کیفیت عمومی پیوند های مفید
خراسان رضوی - مشهد -
کیلومتر 8 برزگراه آسیایی
صندوق پستی 1311 / 91735

تماس با ما
تاریخچه
پیام مدیر عامل
نمودار سازمانی
هیئت مدیره و مدیر عامل
سازمان ها و مدیران
ماموریت و چشم انداز
ارزش های سازمان
خط و مشی
گواهینامه ها
اعلانات و آگهی ها
نقشه سایت
ارتباط با دانشگاه
نظام پیشنهادات
پیوند های مفید
اینترانت داخلی شرکت
پست الکترونیک
Outlook
Citrix


© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت رینگ سازی مشهد می باشد.  
آخرین بروزرسانی :   1397