سابقه رینگ سازی مشهد

شرکت رينگسازي مشهد با سابقه اي افزون بر 40 سال ، با ارائه محصولات متنوع خود كه در سه كارخانه رينگهاي سواري ، رينگهاي سنگين و رام زير موتور توليد مي شوند، تاكنون سهم بسزايي در صنعت خودرو سازي كشور ايفا نموده و در راستاي حركت به سوي بازارهاي جهاني ، توسعه فعاليتها را بواسطه اصل تغييرسر لوحه امور قرار داده است .
اين شركت با در اختيار داشتن كاركنان مجرب در واحدهاي مختلف ، علاوه بر توليد محصولات مختلف ، با داشتن دانش فني طراحي رينگ ، در زمينه بهينه سازي ، طراحي ، بهبود كمي و كيفي محصول نيز فعاليت مي نمايد . وجود اين پشتوانه مناسب ، شركت رينگ سازي مشهد را به اخذ مدارك مختلفي مانند : ايزو TS ، گواهي ايمني رينگ پژو 206 از شركت PSA ، استاندارد ملي گواهي تعهد به تعالي كيفيت و همچنين عضويت در انجمن تحقيق و توسعه استان ، احراز عنوان واحد نمونه صنعتي استاني سال 86 و ارتقاء سيستمهاي شركت به جهت پاسخگو بودن به الزامات تعيين شده از سوي مشتريان و نشر هرچه بيشتر مكانيزاسيون در سطوح مختلف شركت، نايل نموده است .
شركت رينگسازي مشهد با توجه به سياست كلي حفظ و توسعه سهم بازار داخلي و نيز افزايش صادرات و حضور در بازارهاي جهاني ، پروژه رينگ فولادي كه آخرين تكنولوژي توليد رينگ در جهان مي باشد را با موفقيت به اجرا درآورده و در اين راستا با قرار دادن اين خط پيشرفته در چرخه توليد و آميزه آن با تجربه توليد ، به عنوان يكي از بهترين توليد كنندگان رينگ در جهان ، برگ زريني بر افتخارات ميهن عزيزمان ايران، به ارمغان آورده است .
شركت رينگ سازي مشهـد درتاريخ 1376/05/28 به صورت شركت سهامي خاص تـاسيس و درتاريخ 1382/09/02 به شركت سهامي عـام تبديل ودرتاريخ 1382/12/16 در بـورس اوراق بهادار پذيـرفته شده است. در تاریخ 28 اسفندماه سال 96 طی نقل و انتقال بلوکی سهام، مالکیت عمده شرکت رینگ سازی مشهد از هلدینگ ایرانخودرو به شرکت پویا گستر خراسان (سهامی خاص) منتقل گردید و هم اکنون مالکیت عمده شرکت رینگ سازی مشهد با دارا بودن بیش از نیمی از سهام موجود، در اختیار شرکت مزبور می باشد.

خط مشي كيفيت

story

همت عالی ز فَلَک بگذرد       مرد به همت ز مَلَک بگذرد

شرکت رینگسازی مشهد بعنوان اولین و بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید رینگ چرخ و رام زیر موتور و مجموعه های مرتبط با فعالیت خود، با بهره مندی از توان طراحی و ارائه خدمات مطلوب، محور فعالیت خود را تولید و تامین قطعات و مجموعه های مورد نیاز خوروسازان قرار می دهد. شرکت رینگسازی مشهد با انتخاب رویکردی تهاجمی نسبت به بازار، اعم از بازار خودرو سازان و یا بازار خدمات پس از فروش و صادرات، تلاش می نماید با ایجاد محیطی مساعد برای مشارکت تمامی کارکنان، فضایی با نشاط و پیشرو، بسترِ مناسبِ فعالیتِ اقتصادیِ سودآور و رقابت پذیر را فراهم آورده و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.همچنین این شرکت با اتکاء به دانش و تجربیات چهل ساله و با بهره گیری از دانش مدیریتی نهفته در خود، در جهت دستیابی به بیشترین سهم بازار با رویکرد تولید و ارائه خدمات در کلاس جهانی، در مسیر توسعه پایدار و خشنودی همه ذینفعان گام برخواهد داشت. به این منظور با تربیت، آموزش و نگهداشت نیروی انسانی شایسته و متخصص، و ارتقاء جایگاه آن ها همراه با تفویض اختیار مناسب، مسئولیت پذیری لازم و کافی را در سطوح مختلف سازمان گسترش می دهد. این شرکت خلاقیت و نوآوری را بعنوان گزینه برتر و نهایی تسخیر بازار مد نظر قرار داده و با انتخاب این رویکرد خلاقانه، امکان دستیابی به خلق ارزشِ مشتری پسند را سر لوحه برنامه های خود قرار می دهد. پرواضح است که این شرکت جهت حصول اطمینان از روند حرکت خود استفاده حداکثری از ابزارهای مدیریتی کارآمد، متناسب با فرهنگ و محیط صنعتی کشورمان مانند 5S، نظام پیشنهادات، سیستم های انگیزشی، مدیریت یکپارچه، افزایش انعطاف پذیری، نظارت، پایش مستمر شاخص های کلیدی موفقیت و تعالی سازمانی را همواره در برنامه خود خواهد داشت. انتخاب سیستم مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO TS16949 بعنوان یک الزام اساسی و بسترسازِ این حرکت، به همراه تعهد بی قید و شرط اینجانب و کلیه کارکنان شرکت، به مشتریان شرکت اطمینان می دهد که محصولات ما را با رضایت مندی بالا، مصرف نموده و از خدمات متنوع شرکت رینگسازی مشهد در زنجیره ارزشمند تولید و تامین قطعه و مجموعه سازی بهره مند گردند.
مدير عامل شركت رينگسازي مشهد
غلامرضاجمالی
1394/02/19

رضایت مندی مشتریان

5 Stars
70% Complete
50%
4 Stars
90% Complete
90%
3 Stars
75% Complete
75%
2 Stars
33% Complete
33%
1 Stars
82% Complete
82%